Të gjithë e duan por askush nuk e merr, agjentët kërkojnë 18 milion euro për firmën e tyre

Dusan Vlahoviç është një nga sulmuesit më të kërkuar këtë periudhë nga shumë ekipe të mëdha.

Tottenham dhe Arsenal janë dy nga ekipet që janë më afër trasnferimit të sulmuesit serb.

Në janar ai nuk do të largohet nga Fiorentina, por në verë mund të ndodhë e kundërta. Të gjithë e duan por askuësh nuk e merr, “fajin” për këtë gjë e kanë agjentët e tij.

Agjentët e tij duan të paktën 18 milion euro që të hedhin firmën e tyre në fletën e bardhë për këdo ekip që do të transferojë lojtarin. Kjo kërkësë i frenon shumë ekipet pasi pagesa për firmën e tyre është shumë e lartë./ h.ll/albeu.com


Shtuar 13.01.2022 12:31