Super Laçi, shënon sërish dhe është pranë kualifikimit (VIDEO)

Laçi ka dyfishuar shifrat ndaj Podgoricës me Regi Lushkja në minutën e 93′.

Mesfushori shfrytëzon saktësisht një top të Mazrekajt i cili dribloi 3 lojtarë.

Ndeshja vijon të jetë me shtesa dhe me këtë rezultat Laçi siguron kualifikimin. /albeu.com/

Shtuar 15.07.2021 22:05

Tags: ,