Si mund ta përdorë Liverpool Arthur Melon, ne shikojmë në tre opsione

Arthur Melo do ta kalojë këtë sezon në Liverpool si huazim. Dëmtimet e Thiago, Henderson, Naby Keith dhe Alex Oxlade-Chamberlain kanë varfëruar mesfushën e Reds.

Arthur ka një histori të mirë: futbollisti 26-vjeçar ka luajtur 22 herë për kombëtaren e Brazilit, si dhe ka luajtur edhe për Barcelonën dhe Juventusin.

Le të shohim se si Liverpool mund ta përdorë të porsaardhurin.

4-3-3 

4-2-1-3

4-3-3 (2) 

 

Shtuar 2.09.2022 18:49