Sheriff Tiraspol tallet keq me Realin, ja postimi i klubit moldav (FOTO LAJM)

Sheriff Tiraspol befasoi dje në mbrëmje Realin duke e mposhtur 1-2 në Bernabeu.

Ekipi moldav merr pjesë për herë të parë në këtë kompenticon dhe fitorja u bë virale në rrjetet sociale.

Por klubi nuk ka nguar të ironizojë Realin në rrjetet sociale duke postuar këtë foton në llogarinë e tyre në Instagram. Shikoni foton më poshtë. /albeu.com/


Shtuar 29.09.2021 21:07