Sanchez është kthyer në barrë për Interin, “zikaltërit” ia ofrojnë Evertonit falas

Interi prej kohësh nuk ka vend për sulmesin kilian, Alexis Sanchez.

Sulmuesi nuk pjesë në planet e trajneri Simone Inzaghi dhe drejtuesit sportivë po kërkojnjë rrugëdalje, edhe falas.

Sipas “The Sun”, ekipi i Milanos ofron sulmuesin falas Everton nëse ata duhen të përforcojnë sulmon në këtë merkato dimërore.

Në fakt, Rafa Benitez e ka në listën e preferencave bashkë me, Taty Castellanos. r.t/albeu.com


Shtuar 11.01.2022 11:45