Robin Krasniqi i bën urimin romatik bashkëshortes për ditëlindje

Modelja Marigona Krasniqi ditën e sotme feston ditëlindjen dhe nga shumë urime që mori, më i veçantë ishte ai i bashkëshortit, Robinit.

Me anë të një fotografie ku ka sjellë portretin e ëmbël familjar, ai i shkroi:

‘HAPPY BIRTHDAY TO MY ❤️

URIME DITELINDJA DASHURIA JEM !

Une dhe Meyson te urojm krejt te mirat e ksaj bote, ti je njeri qe neve na permbush me te gjitha, qe lumturin me te madhe e gjejm kur ti je afer neve gjdo dite ! Je Nëna dhe Gruaja qe na mban te fort e te lumtur gjith jeten !’, shkroi Krasniqi.


Shtuar 10.08.2023 22:28