Reali bën një hap fals dhe humbet kreun (VIDEO)

Vjen dhe ndalesa për Realin. Los Blancos nuk kanë shkuar më shumë se barazimi 1-1 ndaj Osasunës.

Edhe pse ishin në avantazh në pjesën e parë me golin e Vinicius Jr, miqtë barazuan me Garcian.

Ndërkohë, Reali kishte mundësi të fitonte ndeshjen pas një penalltie të dhënë nga sistemi VAR, por Benzema gaboi nga pika e bardhë.

Reali mban vendin e parë së bashku me Barcelonën me nga 19 pikë, por për shkak të golavarazhit zbret në vendine dytë. /G.D albeu.com/

Shiko golin e Realit

Shiko golin e Osasunës

 

Shtuar 2.10.2022 22:54