Real Sociedad nuk di të ndalet, tjetër fitore dhe në krye të tabelës (VIDEO)

Real Sociedad nuk ka të ndalur.
Një tjetër fitore e marrë sot në transfertë ndaj Celta Vigo me rezultatin 2-0.
Isak dhe Elustondo kanë qënë autorët e golave për miqtë që tashmë kryesojnë kampionatin.
Pas 11 ndeshjeve Sociedad ka grumbulluar plotë 24 pikë./albeu.com


Shtuar 28.10.2021 21:28