Real Madrid gati të ofrojë Hazard për lojtarin e Chelsea

Real Madrid ka piketuar anësorin e Chelsea-t, Reece James.

Mbrojtësi i djathtë i klasit 99-të është në një formë të jashtëzakonshme ku vetëm këtë sezon deri më tani, ka shënuar 5 gola dhe ka asistuar 6 herë.

“Los Blancos” janë të gatshëm të ofrojnë kartonin e Eden Hazard për të bindur anglezet./ h.ll/albeu.com


Shtuar 28.12.2021 14:39