Ramos lë Icardin në tokë dhe shënon, nisin duartrokitjet (VIDEO)

Sergio Ramos duket se është rikuperuar nga lëndimi i tij.

Që prej verës kur ai u transferua në Paris ai ka luajtur vetëm 1 ndeshje.

Dëshmia e tij se ai është në formë vjen me anë të një video së fundmi, marrë nga La Gazzeta dello Sport.

Spanjolli  driblon Icardin dhe e rrëzon në tokë argjentinasin.

Kaq ka mjaftuar që të nisin duartrokitjen për mbrojtësin legjendar. /albeu.com/


Shtuar 18.12.2021 11:58

Tags: , ,