“Po bën më mirë nga se pritej”, Ter Stegen elozhe për Lewandowskin

Portieri gjerman i Barcelonës, Ter Stegen është ndalur të flasë për situatën aktuale te ekipi katalanas.

Ter Stegen pas ndeshjes me Anglinë në “Wembley” e cila u mbyll në barazm 3-3 ishte thjeshtë dhe vetëm për prestigj,

Lewandowski: Situata ndryshon kur ke një pikë referimi. Ai u përshtat shumë mirë me epikin dhe po bën më mirë se sa pritej.

Ulje Pagash: Unë mendoj se tani nuk është koha për të folur për ato gjëra. Nuk do të them se çfarë ka në Barcelonë. Ne kemi nevojë për më të mirën e secilit.

Ndeshja me Anglinë: Ata kishin një situatë shumë të komplikuar dhe mendoj se luajtëm mirë. Vera ka qenë shumë e mirë për mua. Me duhej të çlirohesha mendërisht./albeu.com

Shtuar 27.09.2022 09:38