Plas te Fenerbahçe, klubi turk përjashton 4 yje mes tyre Ozil

Në Fenerbahçe ka plas ke1. Klubi turk ka përjashtuar 4 yje nga skuadra.

Mesut Ozil dhe Ozan Tufan, Jose Sosa dhe Enner Valencia, raporton Fantik.

Bëhet e ditur se Ozil ka pasur një debat verbal me trajnerin gjatë ndeshjes me Konayspor. /albeu.com/

 


Shtuar 24.03.2022 16:19