Pikëpyetje të mëdha, si do të jetë e ardhmja e trajnerit dhe drejtorit sportiv të Torinos pas sherrit të madh? Kush nga klubi i shpërndau ato pamje?

Pamjet e sherrit të furishëm mes Davide Vagnatit dhe Ivan Juric, të shpërndara mbrëmë në rrjetet sociale, kanë bërë xhiron e botës dhe me siguri do të shkaktojnë tronditje brenda klubit.

LEXONI EDHE: Plas te klubi italian i Serie A, sherr mes trajnerit dhe drejtorit sportiv (VIDEO)

Sipas “Tuttosport”, merkatoja e vakët e Torinos mund të ketë sjellë këtë përplasje dhe tashmë nuk ka mbetur tjetër gjë veç lamtumirave. Diçka nga kjo ngjarje nuk është në vijën e duhur. Çfarë do të kishte ndodhur nëse menaxheri i ekipit të Torinos nuk do të ndodheshe aty për t’i ndarë? Kush ishte personi nga klubi që i filmoi fsheurazi dhe pse i shpërndau këto pamje nëpër rrjetet sociale?

Këto janë disa pyetje që duket se nuk do të mërrin kurrë përgjigje. Në orët në vijim pritet një qëndrim i fortë nga drejtuesit e klubit.

Por një gjë është e qartë, nuk mund të ketë më një sjellje në klub sikur mos të ketë ndodhur asgjë./ h.ll/albeu.com