Performanca e mirë nuk zhgënjen, Juventus pranë blerjes përfundimtare të Milik

Arek milik është një nga notat e pakta të lumtura të meerkatos së Juventusit dhe për këtë arsye tashmë duket i sigurt edhe blerja e tij përfunditmare nga Marseille.

Juventus është gati të paguajë 7 milionë eurot e parashikuara nga marrëveshja dhe ta transferojnë atë në mënyrë të përhershme në Itali. /h.ll/albeu.com


Shtuar 29.10.2022 12:54