Panik te Franca, Benzema dëmtohet dhe rrezikon Euro 2020 (FOTO+VIDEO)

Karim Benzema ka pësuar një lëndim në ndeshjen miqësore kundër Bullgarisë.

Sulmuesi i Francës u detyrua të largohet nga loja pak para fundit të pjesës së parë.

Ai u zëvendësua nga Giroud derisa priten ekzaminimet mjekësore për të parë nëse lëndimi është serioz. /albeu.com/

Shtuar 8.06.2021 10:06