Nuk ndalet Barcelona, përmbys rezultatin ndaj Valencias (VIDEO)

Barcelona ka arritur të shënojë edhe golin e dytë dhe të përmbysjes ndaj Valencia.

Pas golit të Messit, është Griezzman ai që shënon pas vetëm 5 minutash duke kthyer ndeshjen në favor të “blaugranave” /albeu.com/

Shtuar 2.05.2021 10:05