Nuk kanë fund telashet për Juventus, një tjetër lojtar infektohet me Covid-19

Juventusi vazhdon të marrë lajmet negative.

Pas dëmtimit të Chiesas i cili ka mbyllur sezonin dhe infektimit me Covid të presidentit Agnelli, së fundmi klubi ka njoftuar se edhe mesfushori Ramsey gjithashtu ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Uellsiani është në gjendje të mirë shëndetësore, por do të zbatojë procedurat protokollare. r.t/albeu.com


Shtuar 10.01.2022 18:46