Nuk dorëzohet Juventusi, kalon për herë të 3 në avantazh (VIDEO)

Edhe pse me një lojtar më pak thuajse gjatë gjithë pjesë së dytë, Juventusi arriti të gjente fuqi për të kaluar sërish ndaj avantazh ndaj Interit menjëherë pas barazimit.

Cuadrado merr përsipëre goditjen e penalltisë në minutën e 88′ dhe tregohet i saktë, duke afruar Juven pranë fitores qe mban gjallë shpresat për Champions. /albeu.com/

Shtuar 15.05.2021 19:52