Nga Spanja janë të sigurt: Haaland do të luajë për Real Madrid

Erling Haaland do të luajë për Real Madrdid në vitin 2024.

Për këtë gjë është i bindur shtypi spanjoll, sipas të cilit në kontratën e tij ka një klauzolë në favor të “Los Blancos”.

“Ka një klauzolë në kontratën e Haaland që do ta lejonte atë të shkojë në Real MAdrid në vitin 2024.

Një klauzolë që ka kushte shumë të favorshme për Realin”, tha për “El Chiringuito ish-lojtari dhe ish-presidenti i Malagas, Fernando Sanz./ h.ll/albeu.com


Shtuar 4.10.2022 15:18