Ndryshon rezultati në derbi (VIDEO)

Tirana ka barazuar shpejt rezultatin ndaj Partizanit.

Pasim i Përgjonit nga e majta për Seferin i cili kalon Alban Hoxhën dhe barazon shifrat në 1-1. /albeu.com/

Shtuar 7.05.2022 19:24