Mur i pakalueshëm për lojtarët e Uellsit, Gjimshiti bën dy ndërhyrje që tregojnë nivelin e tij të lartë (VIDEO)

Miqësorja mes Uellsit dhe Shqipërisë u mbyll në barazim pa gola (0-0). Reparti që ra sy e të gjithëve ishte ai i mbrojtjes që për 90 minuta rezistoi pa pësuar gol.

Kumbulla-Gjimshiti-Ismajli ishin treshja që dëshmuan qartazi vlerat e tyre dhe përligjën ekipet që luajnë në Serinë A.

Mbrojtësi i Atalantës ka bërë një ndërhyrje të dyfishtë duke nxjerë tabelën: “Nuk kalohet këtu”.

Shtuar 6.06.2021 13:26