Milani zhbllokon rezultatin përballë Bolognas (VIDEO)

 

Milani ka zhbllokuar rezultatin përballë Bolognan në minutën e 17 me sulmuesin Leao.

Ndeshje është duke u zhvilluar në kuadër të javës së nëntë te Serie A dhe “kuqzinjtë” me këtë rezultat pozicionohen në krye me 25 pikë. /albeu.com

 


Shtuar 23.10.2021 21:06