Milani dëshiron të prezantojë Iscon në fillim të janarit

Milani dëshiron të njoftojë ardhjen e Iscos në fillim të janarit pasi andaluziani është një nga kërkesat e Stefano Piolit për merkaton e dimrit.

Isco mezi ka hyrë në planet e Ancelottit këtë sezon dhe largimi i tij është diskutuar prej kohësh. Italianët tashmë provuan nënshkrimin e tij verën e kaluar, por lojtari vendosi të qëndrojë në përpjekje për të fituar një vend brenda ekipit.

Klubi rossonneros ka negociuar si me Real Madridin ashtu edhe me lojtarin për javë të tëra dhe marrëveshja praktikisht është mbyllur . /albeu.com


Shtuar 26.10.2021 13:27