Me vetëm 3 prekje magjike, ndoshta goli më i bukur i Ronaldinhos për Barcelonën (VIDEO)

Çfarë ju vjen në mendje kur dëgjoni për golin më të mirë të Ronaldinhos për Barcelonën?

Ndoshta një goditje përmes tij për Villarrealin. Apo goli i famshëm i Chelsea?

Por goli i Osasuna në 2004 ndonjëherë harrohet dhe më kot. Brazilianit iu deshën vetëm tre prekje për të treguar magjinë e tij dhe për të mashtruar dy mbrojtës. /albeu.com/