Me këto formacione pritet te zbresin në fushë Barcelona dhe Reali

Barcelona dhe Real Madridi do të masin sot forcat teksa në 20:00 do të kërkojnë finalen e Superkupës së Spanjës.

Ndeshja do të zhvillohet në Riad dhe skuadrat vijnë në këtë sfidë me objektiva të qarta.

Këto janë formacionet e mundshme:

Barcelona: Ter Stegen; Dani Alves, Pique, Lengles, Jordi Alba; Busquets, De Jong, Gavi; Dembele, Memphis y Luuk De Jong.

Real Madrid: Courtois; Lucas Vázquez, Militao, Alaba, Mendy; Casemiro, Kroos, Modric; Asensio, Benzema y Vini JR. /albeu.com/


Shtuar 12.01.2022 17:27