Me G-Glass të fundit, lojtari i Arsenalit përplas të moshuarën (FOTO+VIDEO)

Futbollisti i Arsenalit, Ainsley Maitland-Niles, aksidentoi pasditen e djeshme makinën e tij 120 mijë euroshe.

Arsenali konfirmoi se mesfushori nuk ishte lënduar pas aksidentit, raporton The Sun.

“Ne jemi në dijeni të një aksidenti automobilistik që përfshin Ainsley Maitland-Niles. Ainsley është i padëmtuar dhe në shtëpi”, tha një zëdhënës i Arsenalit.

“Ishte një aksident tronditës dhe dukej si një masakër e plotë në vendin e ngjarjes”, tha një burim.

“Ndërsa po kalonim, u habitëm kur pamë Maitland-Niles buzë rrugës. Dukej sikur ishte mirë, ai ishte ulur atje në telefonin e tij, por makina e tij ishte një prishur”.

Shoferja e moshuar e makinës tjetër u pa gjithashtu nga automjeti i saj dhe po mbështetej nga zjarrfikësit në momentet pas përplasjes.

 


Shtuar 1.07.2021 11:49