Mbyllet pjesa e parë mes Fiorentinës dhe Milanit, vendasit në avantazh të dyfishtë (VIDEO)

Kanë përfunduar 45 minutat mes Fiorentinës dhe Milanit në Artemio Franchi në kuadër të javës së 13 të Serie A.

Vendasit kanë shkuar në pushim me avantazhin e dyfishtë falë golave të Duncan në minutën e 15 dhe Saponara në 45+1.

Milani do të tentojë në pjesën e dytë te paktën të dalë nga kjo ndeshje me një pikë edhe pse duket shumë e vështirë.

Shikoni KËTU  golin e Duncan dhe  KËTU golin e Saponara./albeu.com

 


Shtuar 20.11.2021 21:41