Mbyllen pjesët e para, Franca, Belgjika dhe Holanda nuk gabojnë

Franca, Belgjika dhe Holanda nuk kanë gabuar ndaj kundërshtarëve të tyre në pjesët e para pasi të treja janë në kryesim të rezultatit.

Francezët kanë mbyllur pjesën e parë ndaj Kazakistanit me rezultatin 3-0 ku Mbappe ka shënuar një tripletë brënda 26 minutave.

Belgjika kryeson ndaj Estonisë me rezultatin minimal 1-0 me golin e Benteke ndërsa Holanda gjithashtu kryeson me rezultatin minimal 1-0 me anë të golit nga Depay.

Francë 3-0 Kazakistan

Belgjikë 1-0 Estoni

Mali i Zi 0-1 Holandë/h.ll/albeu.com


Shtuar 13.11.2021 21:32