Marco Asensio mund të sakrifikohet nga Real Madridi, për spanjollin ka interes nga Premier League

Klubet e mëdha të Premier Ligës i kanë vunë syrin Marco Asensios.

Sipas asaj që raporton “The Sun”, Arsenal, Tottenham dhe Liverpool udhëheqin garën për mesfushorin e Real Madridit, të cilëve u duhet të sakrifikojnë kartonin e mesfushorit spanjoll  për të arritur tek Kylian Mbappe.

Klubi madirlen e vlerëson kartonin e 25-vjeçarit rreth 40 milionë euro.


Shtuar 3.08.2021 15:33