Luciano Moggi: Juve ka pak për të ëndërruar, rrezikon dhe vendin e katërt

Luciano Moggi në takimin e tij të zakonshëm “Topi i Luciano” në Libero, shkroi disa rrjeshta për Juventusin dhe performancën e tyre.

“Juve ka pak për të ëndërruar. Ndaj Veneciazkalon në avantazh e më pas mbyllet në mbrojtje për të ruajtur rezultatin. Krijon pak, gjuan pak në portë e në fund merr një barazim 1-1. Me këtë lojë që kryen, rrezikon shumë. Është kthyer në një ekip jo shqetësues për kundërshtarët.

Personalisht mendoj se tashmë rrezikon dhe vendin e katërt me këtë performancë./h.ll/albeu.com


Shtuar 14.12.2021 14:46