Liverpooli zhbllokon rezultatin përballë Man United (VIDEO)

 

Është zhbllokuar shumë shpejt supër ndeshja e javës në Premier League, ajo mes Man United dhe Liverpoolit.

Janë miqtë që kanë zhbllokuar rezultatin në minutën e 5 me mesfushorin Keita. /albeu.com


Shtuar 24.10.2021 17:38