Lazio pranë zyrtarizimit të ish-lojtarit të interit

Lazio mund të revolucionarizojë mesfushën.

Siç raportohet nga “Il Messaggero”, Matias Vecino është një hap larg nga Biancocelesti. Lotito gjithashtu mund të shesë Luis Alberton te Sevilla për 22 milionë euro, një shitje që do të zhbllokonte ardhjen e Ivan Ilic në kryeqytet.

klubi mohon të ketë kontaktuar Mertens dhe ndërkohë vlerëson një shitje të mundshme të Milinkovic-Savic, për të cilën nuk ka asnjë afat, nëse ai del, një sulm ndaj Zielinskit, Sarri, kërkon gjithashtu Emerson Palmierin./h.ll/albeu.com

Shtuar 21.07.2022 10:32