Ky do të jetë topi me të cilin do të luhen ndeshjet e UCL (FOTO LAJM)

Pas pak do të hidhet shorteu për fazën e eleminimeve direkte të Cahmpions League.

Champions League dhe adidas kanë zbuluar topin e ri që do të përdoret në fazën eliminatore. Sferë shumë ngjyra e frymëzuar nga Netët e Bardha të Shën Petersburgut, vendi i finales./h.ll/albeu.com

 


Shtuar 13.12.2021 11:42