Kroacia bën mrekullinë në limit, barazon shifrat dhe çon në shtesë ndeshjen ndaj Spanjës (VIDEO)

Kroacia ka bërë mrekullinë përballë Spanjës duke realizuar 2 gola në limit dhe barazuar shifrat.

Ishin golat e Orsic, Pasalic që tronditën Spanjën. Tani ndeshja shkon në shtesa. /albeu.com./


Shtuar 28.06.2021 19:54