KAOS NË FRANCE! Tifozët tentuan të nxjerrin nga makina lojtarin e PSG (VIDEO)

Trajneri Poketino nuk e ka llogaritur Kurzava këtë sezon dhe ka e përdorur vetëm në ndeshjen e Superkupës (nëntë minuta), ndërsa në të gjitha ndeshjet e tjera ka qenë në stol apo në tribunë.

Fansat nuk e kanë harruar, ndaj e kanë përgjuar në rrugë. Kurzava ishte duke ecur në veturë dhe kur e njohën, filloi drama, e cila fatmirësisht përfundoi pa pasoja.

Ata fillimisht ndaluan makinën e tij dhe një tifoz tentoi ta nxirrte nga automjeti duke përdorur forcë. /albeu.com/

Shtuar 17.03.2022 18:28