Juve, stërvitja e parë e Allegrit në fushë! Ku është Ronaldo? (FOTO LAJM)

Punë e vështirë dhe shumë të qeshura, kështu i nisin sot përgatitjet lojtarët e Juventusit për sezonin e ri nën drejtimin e Allegrit i cili u rikthye te Juve pas dy vitesh.

Ronaldo i cili luajti në Euro 2020, pritet t’i bashkohet shokëve ditët në vijim.

Ndërkohë, Dybala pas seancave të personalizuara në Miami, tashmë është në formë të shkëlqyeshme. /albeu.com/

Shtuar 15.07.2021 18:43