Juve-PSG, formacionet e mundshme të Allegrit dhe Galtier

Juventus sot ka mundësinë të sigurojë një vend në Europa League. Por bardhezinjtë presin PSG, kryesuesit e grupit H.

Aktualisht skuadra e Allegrit ka 3 pikë, po aq sa ka dhe Maccabi Haifa por italianët kanë golavarazh më të mirë.

Në ndeshjen tjetër, Benfica luan ndaj Maccabit ku do të luftojë së bashku me PSG për kreun e grupit, ndërsa izraelitët për një vend në Europa League.

Formacionet e mundshme:

Shtuar 2.11.2022 11:14

Tags: ,