Interi dhe Milani, “luftojnë” për yllin e Torinos

Interi dhe Milani po punojnë për të forcuar skuadrat e tyre në merkaton e dimrit. Të dy klubet kanë rënë dakord për një qëllim të përbashkët, Wilfred Singo.

Dy klubet italiane synojnë të marrin skuadrën e Torinos. Për të arritur objektivin, ata synojnë të përfshijnë një lojtar si mjet negocimi.

Ndërsa Interi ofron D’Ambrosio, Milani synon ta bëjë më të lirë operacionin me Pobega. /albeu.com


Shtuar 15.11.2021 21:20

Tags: , ,