Icardi drejt largimit nga PSG

Mauro Icardi do të largohet nga Paris Saint Germain.

Këtë edicion Icardi nuk pritet të ketë një rol kyç me trajnerin e ri, Chritophe Galtier raporton “L’Equipe”.

Sulmuesi është i lidhur me një rikthim në Italim me Sampdoria dhe Monza që kanë shfaqur interesim për të.

Shtuar 7.08.2022 16:35

Tags: ,