Icardi dhe Rafinha jashtë projektit të PSG, mungojnë në stërvitje dhe argjentinasi drejt Turqisë

Mauro icardi dhe Rafinha mbeten në PSG, por janë jashtë projektit.

Dy lojtarët nuk morën pjesë në stërvitjen e sotme dhe kërkohet akomodimi në klube, tregu i të cilave është ende i hapur.

Konkretisht, është Icardi ai që ka shanset më të mira për të gjetur strehim, me Galatasaray dhe Fenerbahce të vendosur për të siguruar performancën e argjentinasit./ h.ll/abcnews.al

Shtuar 2.09.2022 13:15