Guardiola i fiksuar me Kroos, e do te Man City

Trajneri spanjoll i Man City-t, Pep Guardiola po pwrpiqet tw bindw Toni Kroos tw tranferohet te “citizens”.

Mesfushori gjerman ka më pak se dy vite të mbetura në marrëveshje me Real Madridin

E ardhmja e Kroos në Madrid është e pasigurt dhe kontrata e tij skadon në vitin 2023.

Mesfushori mund të joshet të largohet së shpejti dhe City do të jetë një nga pretendentët kryesorë për nënshkrimin e tij. /albeu.com


Shtuar 23.10.2021 17:07