I mrekullueshëm Broja, tund sërish rrjetën me Southampton (VIDEO)

Armando Broja ka shënuar golin e dytë në Premier League me Southampton në ndeshjen ndaj Burnley.

Sulmuesi “kuqezi” ka shënuar golin e dytë edhe për skuadrën e tij pak momente më parë duke përmbysur rezultatin.

Kjo është ndeshja e dytë që sulmuesi e nis titullar dhe vazhdon të shkëlqejë./


Shtuar 23.10.2021 17:14