Gola spektakolarë dhe driblime, shijoni magjinë e Vlahovic kur ishte adoleshent (VIDEO)

I lindur për të shënuar. Tashmë si fëmijë, Dushan Vlahovic shfaqi talent të jashtëzakonshëm.

Në këtë video, ja ku është sulmuesi i Fiorentinës (i transferuar te Juventusi në merkaton e janarit) në moshën 10-vjeçare. /albeu.com/

Shtuar 26.01.2022 20:26