Gazetarja shqiptare shijon pushimet luksoze, bën namin me pozat në rrjet (FOTO LAJM)

Gazetarja sportive, Viola Spiro është tejet aktive në rrjetet sociale, ku shpeshherë ndan me fansat momente nga jeta e saj.

Siç duket në foto, Spiro po shijon gushtin. Ajo duket tejet sensuale, seksi dhe më në formë se kurrë.

Bukuroshja e njohur po bëhet gati për një sezon shumë të gjatë dhe të mundimshëm dhe pak relaks në këtë verë kaq të nxehtë dhe përvëluese, nuk i bën dëm askujt.


Shtuar 17.08.2021 09:46