FOTO/ Sky Sport zbulon fituesin e “Topit të Artë”

Lionel Messi do të shpallet të hënën e ardhshme si fituesi i Topit të Artë.

Këtë e ka siguruar edhe gazetari i mirënjohur i Sky Sport, Matteo Moretto.

Kujtojmë që Messi e fitoi Kupën e Amerikës me Argjentinën dhe ky vlerësohet si një nga arsyet se pse ai do ta marrë këtë çmim. /albeu.com/


Shtuar 26.11.2021 21:01