Formacionet zyrtare, Portugalia dhe Serbia në “luftë” vetëm për fitore

Portugalia dhe Serbia do të ndeshen në orën 20:45 ku vetëm njëri prej tyre do ketë mundësinë për t’u futur direkt në fazën tjetër për Botërorin e Katar 2022.

Të dyja ekipet ndajnë nga 17 pikë por në krye të tabelës ndodhet Portugalia ku favorizohen nga sasia e golave të pësuar. Portugalia ka edhe barazimin e favorshëm pasi vetëm një pikë e mban larg kualifikimit direkt./h.ll/albeu.com

Formacionet zyrtare:


Shtuar 14.11.2021 19:48