Formacionet zyrtare Manchester Utd – Manchester City (FOTO LAJM)

Pas pak minutash starton supersfida e vlefshme për Premier League midis Manchester United dhe Manchester City.

Solskjaer dhe Guaridola kanë zgjedhur 11 lojtarët startues të cilët do të “përplasen” me njëri tjetrin. Ndeshja starton në orën 13:00 dhe pritet të shikojmë një supersfidë me shumë raste dhe emocione.

Formacionet zyrtare: