Formacionet zyrtare Itali-Zvicër (FOTO LAJM)

Italia do të ndeshet pas pak ndaj Zvicrës në ndeshjene vlefshme për eleminatoret e “Qatar 2022”.

Të dyja ekipet kanë shpalosur formacionet zyrtare. Do të jetë një ndeshje shumë e fortë se të dyja ekipet luajnë për vendin e parë në grup.

Italia dhe Zvicra kanë nga 14 pikë, sot do të jetë një ndeshje vedimtare për të dyja./h.ll/albeu.com

Formacionet zyrtare:


Shtuar 12.11.2021 19:38