Formacionet zyrtare Inter-Torino, zikaltërit në kërkim të fitores

Inter do të luajë në orën 18:00, në stadiumin San Siro kundër Torinos.

Zikaltërit nuk do të kenë një ndeshje të lehtë sot pasi Torino është në një formë shumë të mirë. Inzaghi dhe djemtë e tij duan të lejnë pas momentet e vështira në derbi dhe në ndeshjen e Champions League përballë Bayern Munich.

Formacionet zyrtare:

INTER (3-5-2): Handanovic; Skriniar, De Vrij, Dimarco; Dumfries, Barella, Brozovic, Calhanoglu, Darmian; Lautaro Martinez, Dzeko.

TORINO (3-4-2-1): Milinkovic-Savic; Djidji, Buongiorno, Rodriguez; Lazaro, Lukic, Linetty, Vojvoda; Seck, Vlasic; Sanabria. / h.ll/albeu.com

Shtuar 10.09.2022 17:07