Formacionet zyrtare Inter-Lazio

Pak minuta më vonë do të luhet sfida e mbrëmjes në Seria A midis Inter-Lazio.

Një ndeshje ku pritet të ketë emocione dhe spektakël nga të dyja palët.

Inter do të tentojë të rrëmbejë fitoren për të ruajtur kreun e Seria A.

Formacionet zyrtare:

Inter (3-5-2): Handanovic; Skriniar, De Vrij, Batoni, Dumfries, Barella, Brozovic, Gagliardini, Perisic; Sanchez, Lautaro

Lacio (4-3-3): Strakosha; Hysaj, Luiz Felipe, Radu, Marusic; Milinkovic-Savic, Cataldi, Basic; Pedro, Immobile, Felipe Anderson./ h.ll/albeu.com


Shtuar 9.01.2022 19:56